Attentio: Vegasy Casino nie jest najlepszym wyborem. Zamiast tego zapoznaj się z niektórymi z naszych najlepiej polecanych kasyn:

Casea Casino
8.5

250% up to 3000 EUR + 350 Free Spins

Do kasyna
Atefia Casino
9.2

350% Up to €10000 + 500 Free Spins

Do kasyna
Spinfin Casino
9.2

350% Up to €10000 + 500 Free Spins

Do kasyna
Godz Casino
8.1

pl flag Gracze z Polska przyjęci

Vegasy Casino Opinia

Be careful 4.9/10

7700+

Sloty i gry

€10

Minimalna wpłata

€15

Minimalna wypłata

Vegasy Casino

Why not recommended

  • Słabe warunki premiowania
  • Jedynymi ofertami dla zarejestrowanych członków są te objęte programem lojalnościowym

Bonus

Do 1500 € + 220 darmowych spinów

18+ | Tylko nowi gracze | Regulamin
Strona:
Właściciel: Agento N.V.
Rok założenia:2024
Ocena zaufania:5.1 / 10
Licencje:: Curacao
Metody wpłat
Języki
Zalety
  • Ponad 7700 gier
  • Obsługuje wiele kryptowalut
Wady
  • Słabe warunki premiowania
  • Jedynymi ofertami dla zarejestrowanych członków są te objęte programem lojalnościowym

5 rzeczy, o których należy pamiętać grając na Vegasy

Czytając regulamin Vegasy , stwierdziliśmy, że poniższe punkty są ryzykowne

be aware of calendar

5 dni

to czas na spełnienie wymagań obrotu bonusami powitalnymi. Jeśli nie spełnisz tej zasady, stracisz wszystkie dostępne bonusy i wygrane z nich.

be aware of money

1500 USD

to maksymalna kwota, jaką można wypłacić z każdego bonusu zawartego w pakiecie powitalnym.

be aware of wagering

1 raz

jest obowiązkowym obrotem dla wszystkich środków zdeponowanych na stronie. Należy go wyczyścić przed zleceniem wypłaty, aby uniknąć dodatkowych opłat.

be aware of withdrawal

1000 USD

to maksymalna kwota, jaką możesz wypłacić dziennie jako nowy gracz w kasynie Vegasy. Limit wzrośnie, jeśli zdobędziesz status VIP i może osiągnąć nawet 10000 USD.

be aware of taxes

12 miesięcy

Jest to okres bezczynności w kasynie Vegasy, a jeśli nie zalogowałeś się na swoje konto w tym czasie, strona ma prawo naliczyć miesięczną opłatę w wysokości 10% dostępnego salda.

Opinia naszego eksperta

Stan / Casino expert

18+ | Ujawnienie informacji o partnerach

18+ | Ujawnienie informacji o partnerach

CorrectCasinos.com uczestniczy w programach marketingu afiliacyjnego i może otrzymywać prowizje od zakupów dokonanych za pośrednictwem linków na naszej stronie. Pomaga nam to w utrzymaniu i dostarczaniu aktualnych i wartościowych treści dla naszych czytelników.

Początkowo Vegasy wydaje się świetnym produktem, ponieważ zauważysz niesamowity wybór gier obejmujący ponad 7700 tytułów i wiele ofert bonusowych. Jednak gdy przyjrzysz się bliżej, zobaczysz, że oferty są dostępne tylko dla członków Klubu Lojalnościowego, a ta dla nowych klientów podlega maksymalnej konwersji wygranych. Jeśli chodzi o płatności, strona jest w większości zorientowana na kryptowaluty, ale pozwala również na niektóre opcje fiat, więc może być intrygująca dla graczy kryptowalutowych.

Vegasy Kasyno - Recenzja wideo

 Mobiles Kasino
Dostawcy gier: 1x2, 3 Oaks Gaming, 4ThePlayer, Amatic, Amusnet Interactive, Apollo Games, Apparat Gaming, Atmosfera, Aviatrix, Belatra, Betgames, Betsoft Gaming, Bgaming, Big Time Gaming, Blueprint, Caleta, Concept Gaming, CT Interactive, DLV Gaming, EA Gaming, Electric Elephant, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Evoplay, Fantasma, Felt Gaming, Fugaso, G games, GameBeat, Gaming Corps, Gamzix, Hacksaw Gaming, Igrosoft, Iron Dog, Jade Rabbit, Kalamba, Mascot, Max win gaming, mPlay, NetEnt, Northern Lights Gaming, Novomatic, OneTouch, Only play, PGSoft, Platipus, Play N' GO, Playson, Print Studios, Push Gaming, Quickspin, Realtime Gaming, Red Rake, Red Tiger, Reevo, Relax Gaming, Retro Gaming, Rival, Silver back, Slotmill, SmartSoft Gaming, Spade, Spearhead Games, Spinomenal, Spribe, Storm Gaming, SuperLotto, Synot, Thunderkick, Tom Horn, Triple Cherry, Triple PG, Turbo Games, Vibra Gaming, Vivo, Zeusplay
Metody płatności: Binance, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dai, Dash, Dogecoin, Ethereum, Jeton, Litecoin, Maestro, MasterCard, Polygon, Solana, Tether, Toncoin, Tron, USD Coin, Visa, Webmoney

    Recenzja kasyna Vegasy

    Vegasy to kasyno online uruchomione w 2024 roku, w którym można spędzić trochę wolnego czasu, odkrywając imponującą bibliotekę ponad 7700 różnych produktów. Są one dostarczane przez ponad 80 firm, w tym niektóre z najbardziej znanych w branży, takie jak Evolution, Netent, Play’N Go, Red Tiger i wiele innych. Wewnątrz znajdziesz popularne i niedawno wydane tytuły automatów, liczne gry zderzeniowe oraz różne gry karciane i stołowe w formacie wirtualnym i na żywo. Ponadto, aby pomóc ci w pełni cieszyć się tą niesamowitą różnorodnością gier, strona przygotowała wiele ofert promocyjnych dla swoich nowych i obecnych członków. Dołącz do nas i przyjrzyjmy się bliżej tej nowo uruchomionej przestrzeni hazardowej i jej funkcjom, aby zdecydować, czy jest ona warta Twojej uwagi!

    Bonusy w kasynie Vegasy

    Vegasy wita swoich nowych graczy pakietem powitalnym w wysokości do 1500 € plus 220 darmowych spinów przy pierwszych 4 depozytach, a każda część wymaga kwalifikującej się kwoty 10 €.

    Następnie przy pierwszej wpłacie otrzymasz 100% dopasowania do 300 € plus 70 darmowych spinów, a przy drugiej 125% bonusu do 500 € plus 50 darmowych spinów.

    Trzeci depozyt przyniesie ci 100% bonusu do 300 € plus 30 darmowych spinów, a czwarty, 130% dopasowania do 400 € plus 100 darmowych spinów.

    Bonusy są powiązane z 40-krotnym przejściem gry, podczas gdy wygrane z obrotów muszą zostać obrócone tylko 35 razy. Czas na spełnienie wymagań obrotu wynosi 5 dni, a maksymalny zakład podczas procesu jest ograniczony do 5 €. Uważamy, że wymagany obrót i maksymalny zakład są dość standardowe, ale czas trwania bonusu jest znacznie krótszy niż najlepsze możliwe 30 dni, na które pozwalają inne kasyna. Należy również pamiętać, że każdy bonus ma maksymalną konwersję wygranych w wysokości 1500 €, co jest zdecydowanie za niskie, biorąc pod uwagę dołączony rollover.

    Po wyczerpaniu pakietu powitalnego nie ma żadnych ofert dla zarejestrowanych członków, z wyjątkiem tych objętych programem lojalnościowym. Aby się do niego zakwalifikować, należy postawić co najmniej 5000 € w Vegasy, co przyniesie 500 punktów za poziom Gambling Fan. Dzięki temu otrzymasz 60% tygodniowego bonusu plus 25 darmowych spinów za minimalny depozyt, 30 € na urodziny i 3% tygodniowego cashbacku do 1000 €, który jest wolny od wymagań obrotu. W miarę wspinania się po drabinie lojalnościowej, cotygodniowe oferty i procent zwrotu gotówki będą coraz lepsze, a także zdobędziesz przywilej wyższych kwot wypłat.

    Wybór gier

    Kasyno posiada obszerną bibliotekę gier z ponad 7700 różnymi grami, które zapewnią rozrywkę na wiele godzin. Oczywiście dominują sloty, ale znajdziesz tu także gry typu crash, takie jak Aero, Ball&Ball, Bubbles, Crash X, Dice Twice, Double Roll, Limbo Rider i inne.

    Istnieje również wspaniała kolekcja gier karcianych i stołowych, w tym Sic Bo, Baccarat, amerykańska i europejska ruletka, Vegas Strip i Atlantic City Blackjack, Keno, Caribbean Stud i Three Card Poker, Craps i wiele innych.

    Na szczęście wszystkie wirtualne gry są oferowane w wersji demo, dzięki czemu można je wypróbować za darmo, a następnie zdecydować, czy warto postawić prawdziwe pieniądze.

    Dostawcy gier

    Kasyno Vegasy współpracuje z ponad 80 deweloperami, w tym z wieloma najbardziej znanymi, takimi jak BetSoft, Big Time Gaming, Blueprint, ELK Studios, Evolution, Iron Dog Studio, Netent, Novomatic, Play’N Go, QuickSpin, Red Tiger i Thunderkick. Aby zapewnić swoim graczom większą różnorodność gier, oferują również produkty od mniejszych, ale godnych uwagi dostawców oprogramowania, takich jak Evoplay, Gamzix, Northern Lights, Relax Gaming, SmartSoft, Turbo Games i wielu innych.

    Wpłaty i wypłaty

    Witryna obsługuje wyjątkową różnorodność walut cyfrowych i tylko kilka opcji fiducjarnych, ale mimo to zapewnia wystarczającą elastyczność w zakresie płatności. W zależności od kraju zamieszkania po zarejestrowaniu się możesz wybrać spośród Visa, Mastercard, Maestro, Jeton, WebMoney, Binance, Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Polygon, Tether, Tron, Toncoin, USD Coins, Solana, Dai, Bitcoin Cash, Dash lub Frax. Akceptowane waluty fiducjarne to USD, EUR, BRL, RUB i INR.

    Minimalna wpłata w Vegasy wynosi 10 €, a wypłata – 15 €, co jest więcej niż uczciwe. Aby walczyć z praniem brudnych pieniędzy, kasyno wymaga jednokrotnego obrotu depozytu przed wypłatą, co również wydaje się więcej niż rozsądne.

    Maksymalne kwoty wypłat zależą od poziomu lojalności graczy, jak pokazano poniżej:

    StatusNa dzień (EUR)Za tydzień (EUR)Za miesiąc (EUR)
    Nowy gracz w kasynie1,0005,00010,000
    Entuzjasta hazardu1,0005,00010,000
    Ace of Slots1,5007,00015,000
    Virtuoso Player2,00012,00020,000
    Mistrz zakładów3,00015,00030,000
    Prodigy Gamester4,00020,00040,000
    High Roller Star5,00025,00050,000
    VIP Staker6,00030,00060,000
    Pracownik elitarny8,00040,00080,000
    Las Vegas Legend10,00050,000100,000

    Bezpieczeństwo i licencje

    Kasyno Vegasy jest własnością Agento NV i posiada licencję od Curacao Gaming Authority. Podczas gdy karaibski regulator był znany w ostatnich latach z obojętnego podejścia do sporów i luźnych zasad działania w porównaniu z UK Gambling Commission lub Malta Gaming Authority, ostatnie reformy w jego praktykach operacyjnych dodają teraz dodatkową warstwę bezpieczeństwa, ponieważ jurysdykcja będzie interweniować w sporach. Oznacza to, że jeśli operator odmówi wypłaty wygranych lub w jakiś sposób naruszy prawa klienta, możesz zwrócić się do władz i poprosić o współpracę.

    Wsparcie klienta

    Możesz skontaktować się z zespołem wsparcia w Vegasy Casino 24/7. Możesz to zrobić za pośrednictwem poczty e-mail lub czatu online na stronie internetowej. Ten ostatni znajduje się w sekcji Wsparcie po lewej stronie ekranu i połączy Cię bezpośrednio z pracownikiem. Pomoże ci on na miejscu i nie będziesz musiał czekać zbyt długo, ponieważ czas oczekiwania w kolejce jest bardzo rozsądny.

    Układ i nawigacja

    Strona ma standardową strukturę, więc znalezienie potrzebnych informacji nie powinno stanowić problemu. Na górze znajduje się kilka zakładek, z których można uzyskać dostęp do sekcji Lobby, Promocje i Wsparcie. Jeśli przewiniesz w dół do dolnej części strony głównej, znajdziesz ogólne warunki i szczegóły dotyczące własności i licencji kasyna.

    Kasyno mobilne

    Chociaż Vegasy nie posiada specjalnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej, jego strona internetowa jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Możesz łatwo uzyskać do niej dostęp z przeglądarki telefonu lub tabletu i uzyskać te same funkcje i gry, co w pełnej wersji bez pobierania czegokolwiek. Potrzebujesz tylko stabilnego połączenia internetowego, aby zanurzyć się w ekscytującej rozgrywce, gdy tylko jesteś w ruchu. Zachowaj jednak ostrożność, jeśli logujesz się na swoje konto z publicznej sieci Wi-Fi, ponieważ może to być dość niebezpieczne.

    Podsumowanie

    Po przeprowadzeniu kompleksowej analizy możemy stwierdzić, że Vegasy wydaje się być bardzo atrakcyjnym źródłem rozrywki. Po załadowaniu strony, będziesz zaskoczony doskonałym wyborem tytułów gier oraz ofertami bonusowymi dla nowych i obecnych klientów. Jednak gdy zaczniesz czytać warunki pakietu powitalnego, będziesz bardziej niż rozczarowany, ponieważ są one dość niekorzystne – krótki okres ważności bonusu i limit wygranych wynoszący zaledwie 1500 €. Ponadto, po jego wyczerpaniu możesz zakwalifikować się do promocji, tylko jeśli jesteś członkiem Klubu Lojalnościowego, co będzie Cię kosztować co najmniej 5000 € w zakładach na prawdziwe pieniądze.

    Podsumowując, Vegasy ma niewątpliwie kilka interesujących gier w swojej bibliotece i obsługuje doskonały wybór walut cyfrowych, ale istnieje wiele innych kasyn, które posiadają te same funkcje, ale także zapewniają fantastyczne oferty promocyjne na uczciwych warunkach!

    FAQ

    Kasyno Vegasy jest nadzorowane przez organ ds. gier Curacao, który obecnie zyskuje znacznie większą wagę w zakresie ochrony klientów. Ze względu na niedawny rozwój ram regulacyjnych, komisja będzie interweniować w przypadku nieporozumień między graczami a operatorami, co zmniejsza ryzyko naruszenia praw klienta. Warunki bonusowe w Vegasy nie są jednak zbyt przyjazne dla graczy, więc radzimy zapoznać się z naszą listą, w której znajdziesz doskonałe kasyna online z naprawdę lukratywnymi ofertami promocyjnymi.

    Jeśli uważasz, że operator nieuczciwie wstrzymuje Twoje wygrane, możesz zwrócić się do władz i poprosić o wsparcie. Musisz jednak upewnić się, że nie naruszyłeś regulaminu kasyna, ponieważ w takim przypadku urzędnicy nie mogą zmusić operatora do uwolnienia płatności.

    Kasyno posiada ogromną kolekcję gier wypełnioną produktami od najlepszych dostawców w branży. Dostępne są tysiące slotów, gier typu crash oraz wiele gier karcianych i stołowych, w tym wirtualne i na żywo odmiany ruletki, blackjacka, pokera, bakarata, teleturniejów i innych.

    Kasyno Vegasy wita nowych graczy bonusem powitalnym w wysokości do 1500 € oraz 220 darmowymi spinami przy pierwszych 4 depozytach. Chociaż oferta może wydawać się atrakcyjna, wiąże się z raczej kiepskimi warunkami, w tym bardzo krótką ważnością bonusu wynoszącą zaledwie 5 dni i wyjątkowo niską maksymalną konwersją wygranych w wysokości 1500 € na bonus.

    Kasyno Vegasy obsługuje fantastyczną gamę walut cyfrowych i możesz doładować swoje konto lub wypłacić wygrane za pomocą Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Dogecoin (DOGE), Binance (BNB), Polygon (MATIC), Tron (TRX), Toncoin (TON), USD Coins (USDC), Solana (SOL), Dai (DAI), Dash (DASH), Frax (FRAX) i Tether (USDT).

    Lokalne wersje Vegasy Kasyno

    O autorze

    Stan / Casino expert

    Stan is the one that founded CorrectCasinos.com back in 2018. He is really passionate about fair-play in online casinos, transparency and responsible gaming.

    Vegasy Kasyno comparisson

    Vegasy Kasyno w porównaniu z 2 innymi polskimi kasynami

    Kasyno i ocena

    Vegasy Kasyno

    BetPortal Casino

    Tower Casino

    bonusDo 1500 € + 220 darmowych spinów300% do 1000 € + 250 darmowych obrotów100% do 8000 PLN + 300 darmowych obrotów
    Metody płatności
    Binance Bitcoin Bitcoin Cash Dai Dash Dogecoin Ethereum Jeton Litecoin Maestro Mastercard Polygon Solana Tether Toncoin Tron USD coin Visa Webmoney
    Bitcoin Mastercard Paysafecard Visa
    Bitcoin Bitcoin Cash Cardano Dogecoin Ethereum eZeeWallet Jeton Litecoin Mifinity Ripple Solana Tether USD coin
    Dozwolone w NIE TAK TAK
    Gry na żywoTAKTAKTAK
    Minimalna wpłata€10€20€10
    Licencje Curacao Anjouan Offshore Finance Authority No License Information
    Dostawcy gier
    1x2 , 3 Oaks Gaming , 4ThePlayer , Amatic , Amusnet Interactive , Apollo Games , Apparat Gaming , Atmosfera , Aviatrix , Belatra , Betgames , Betsoft Gaming , Bgaming , Big Time Gaming , Blueprint , Caleta , Concept Gaming , CT Interactive , DLV Gaming , EA Gaming , Electric Elephant , Elk Studios , Endorphina , Evolution Gaming , Evoplay , Fantasma , Felt Gaming , Fugaso , G games , GameBeat , Gaming Corps , Gamzix , Hacksaw Gaming , Igrosoft , Iron Dog , Jade Rabbit , Kalamba , Mascot , Max win gaming , mPlay , NetEnt , Northern Lights Gaming , Novomatic , OneTouch , Only play , PGSoft , Platipus , Play N' GO , Playson , Print Studios , Push Gaming , Quickspin , Realtime Gaming , Red Rake , Red Tiger , Reevo , Relax Gaming , Retro Gaming , Rival , Silver back , Slotmill , SmartSoft Gaming , Spade , Spearhead Games , Spinomenal , Spribe , Storm Gaming , SuperLotto , Synot , Thunderkick , Tom Horn , Triple Cherry , Triple PG , Turbo Games , Vibra Gaming , Vivo , Zeusplay
    Apparat Gaming , Barbara Bang , Microgaming , NetEnt , Nolimit City , Pragmatic Play , RubyPlay
    1spin4win , 3 Oaks Gaming , 5Men Games , AceRun , Amatic , Amigo Gaming , Apparat Gaming , AvatarUX , Backseat Gaming , Bang Bang games , Barbara Bang , Belatra , Betgames , Betsoft Gaming , BetSolutions , Bgaming , Big Time Gaming , bulletproof , Caleta , Casino Technology , ela games , Elbet , Elk Studios , Endorphina , Evoplay , Felix , Fugaso , G games , GameBeat , Gaming Corps , Gamomat , Givme , Golden Hero , Hacksaw Gaming , Hot Rise Games , Iron Dog , Jelly , KA Gaming , Kalamba , Lucky Streak , Mancala Gaming , Mascot , Microgaming , Net Gaming , NetGame , Novomatic , Nucleus , OneTouch , Only play , Orbital Gaming , Oryx Gaming , Peter&Sons , Platipus , Play N' GO , Playson , Playtech , Popiplay , PopOK Gaming , Reevo , Reflex gaming , Rogue Gaming , RubyPlay , SmartSoft Gaming , Spinomenal , SpinOro , Spribe , Swintt , TaDa Gaming , Thunderkick , Thunderspin , Tom Horn , Triple Cherry , True Lab , Turbo Games , Wazdan , Yggdrasil , Zeusplay , Zillion
    Do kasyna Do kasyna